Dieta a hubnutí | Životní štěstí

Dovolte si mít v životě vše, co chcete – je to snazší, než si myslíte.

To kolik vážíte, je otázkou vaší hlavy, Vašeho nastavení a naprogramování vašeho mozku. Nevěříte?


Tak proč se někdo může nacpat klidně o půlnoci a nepřibere a jiný tloustne sotva se podívá na krajíček chleba? Nevymlouvejte se na geny, špatný metabolismus ani cokoli jiného. To, jak bude náš organizmus přijímané živiny spalovat, jak s nimi bude hospodařit a kolik jídla bude potřebovat sníst, aby se cítil uspokojený – to vše je otázka nastavení našeho mozku.

Ke štíhlému myšlení se můžete naprogramovat. V první řadě však musíte zjistit, co vás na mentální a emocionální úrovni vede k touze konzumovat více jídla, než kolik potřebujete. Jaká je to potřeba? Co se skrývá ve vašem podvědomí, že si např. potřebujete obalovat nervy čokoládou? Zaháníte jídlem splín, neuspokojivé osobní vztahy, nedostatek lásky, chybí vám objetí a city? Většina z nás to někdy řeší tím, že hledá uspokojení v jídle. Ale problém je, když se z jídla stane náš únik před realitou. Možná i ve vašem podvědomí jsou skrytá přesvědčení a bloky:

• Musím se najíst do zásoby, jen tak se cítím v klidu

• Mám strach, že já nikdy nezhubnu – mě se to nikdy nepodaří

• Má kila slouží jako jaký štít, má ochrana před světem a proto vlastně doopravdy zhubnout nechci

• Stydím se za to, že se neovládám v jídle

• Bojuji s vlčím hladem, pořádám noční nájezdy na lednici

• Musím se uklidnit čokoládou a sušenkami pokaždé, když na mě šéf zvedne hlas

• Jídlem zaháním napětí, stres a vnitřní neklid

• Dobré jídlo mi nahrazuje pocit lásky

Vaší snahu hubnout, změnit svůj postoj k jídlu a k sobě samé a zůstat štíhlá vám pomůže nastartovat Program Mentální hubnutí. Společně zjistíme, jaké druhy jídla, emoce a situace ve vás spouštějí potřebu se najíst. Co JÍDLEM potřebujete zaplašit, přerazit, co zkrátka potřebujete ZAJÍST. Samotu, úzkost, vztek, strach…? V jaké situaci jste naučili a naprogramovali svůj mozek ke strategii utěšování se jídlem? Jaký je váš postoj k vašemu tělu a postavě? Dokážete se přijímat nebo ve vás spíš myšlenka na vaši postavu vzbuzuje nenávist, stud, lítost? V okamžiku, kdy tyto skryté bloky a přesvědčení objevíme, odblokujeme je pomocí kombinace technik NLP a EFT a díky Psychologii zázraků upevníte a zvnitřníte vaše nové postoje a přesvědčení o vás samých, vašem těle a hlavně VAŠEM VZTAHU K JÍDLU A KONZUMACI JÍDLA.

O mentálním hubnutí jsme publikovali již řadu článků, sledujte portál www.dietasnadno.cz, rozsáhlý článek vyšel v prosincovém čísle 2011 časopisu PERFECT WOMAN.