O mně | Životní štěstí

Dovolte si mít v životě vše, co chcete – je to snazší, než si myslíte.

12 let zkušeností v oblasti mezilidských vztahů, vedení, sestavování a koučování týmů a businessu.

Mimo jiné praktické zkušenosti jako šéfredaktorka společenského časopisu Šťastný JIM Haliny Pawlowské a šéfredaktorka nejúspěšnějšího internetového portálu pro ženy v ČR www.proženy.cz.


Autor vysoce efektivní metody zvané „Psychologie zázraků“

Ta díky kombinaci NLP terapie a aktivní imaginace rychle uvolňuje nahromaděné emoce, energii a mění negativní a nefunkční vzorce chování, ať už vědomé či ukryté v našem podvědomí. Terapie metodou Psychologie zázraků vede k poznání a uvědomění si, že náš vlastní život a osud jsme schopni ovládat více, než jsme se kdy odvážili doufat.

Poradenství a konzultace v oblasti mezilidských vztahů, osobnostního rozvoje a růstu, EFT, NLP, diagnostika, Kouč úspěchu a Life kouč.

Spolupracuje také s vybranými médii, do kterých přispívá svými články, postřehy a názory. Již několik let pravidelně publikuje např. v časopisu PERFECT WOMAN. (www.perfectwoman.cz)

Pořádá semináře, kurzy, přednášky a pobyty zaměřené na partnerské vztahy a osobností růst.


Individuální terapie NLP, EFT, koučink a vztahové poradenství

Řešení partnerských krizí, hledání vhodného životního partnera, objevování talentu a využití svého potenciálu, kariérní koučink, možnosti vytváření finanční nezávislosti.


Efektivní komunikace

Jak se naučit mluvit a vyjednávat v profesním i soukromém životě.

Neustále se snažím dále vzdělávat a studuji nové směry v oblasti moderních přístupů v psychoterapii a osobnostním rozvoji. Mám vždy velkou radost, když mohu své klienty motivovat a inspirovat k růstu.


Pokud řešíte jakýkoli problém, neváhejte mě kontaktovat emailem nebo telefonicky na 773 291 111.