Reference | Životní štěstí

Dovolte si mít v životě vše, co chcete – je to snazší, než si myslíte.

Syndrom vyhoření a ztráta životní vize


Ocitnul jsem se ve stavu, kdy mě nic nebavilo, nic mi nedávalo smysl, v ničem jsem neviděl žádnou radost… Do práce, která mě dřív vcelku bavila, jsem chodil už s maximálním odporem a každé ráno mě bolel žaludek. Po sezeních Koučinku Úspěchu jsem pochopil mnohé, našel jsem svůj nový směr a radost. Když to zkrátím, Evě a její nenásilné motivaci a lidskému přístupu vděčím za to, že dnes úspěšně rozjíždím vlastní podnikání.

Karel Šimůnek


Nesprávný partner a nevěra


Sliboval mi založení rodiny a společnou budoucnost. Místo toho, jsem po 2,5 letech úplnou náhodou zjistila, že žije v jiném městě, než mi celou dobu tvrdil a bydlí v bytě své přítelkyně, se kterou má dítě. Byla jsem z toho na dně. Měla jsem pocit, že už nikdy nedokážu nikomu uvěřit a zamilovat se. Díky terapiím Psychologie zázraků se mi to ale povedlo. Dokázala jsem se vyrovnat s nevěrou i se zbavit sebeobviňováni a odpustit si. Vyčítala jsem si, že jsem mohla být tak hloupá a naletět těm jeho lžím. Ale hlavně jsem přišla na to, proč jsem si do života přitáhla nesprávného partnera. Dneska jsem znovu šťastná a konečně s partnerem, který je mi oporou a NELŽE!

Jana F.


Manžel zjistil, že ho přitahují muži


Když jsem po 9 letech manželství přišla na základě upozornění kamaráda na to, že můj muž má svůj profil včetně svých vyzývavých nahých fotek na gay seznamce, nemohla jsem tomu uvěřit. Totální šok, když se po dlouhém naléhání konečně přiznal, že si nemůže pomoct, ale že ho přitahují muži! Na to přišel ve 30 letech a po dvou dětech!!! Jak to dětem říct a jak s tím dál žít? Nevěřila jsem, že se z toho ještě někdy vzpamatuju, ale paní Eva mi opravdu moc pomohla překonat jak první pocity šoku a zhroucení celého života, tak pak i následující pocity nenávisti a zoufalství. Jsem Evě vděčná, že mi pomohla odblokovat emoci, že mám navždycky zkažený život a že jsem ztratila nejlepší roky svého života ve vztahu s někým, kdo o mě jako o ženu vlastně nikdy nestál. Povedlo se. Se svým dnes už bývalým manželem vycházím v pohodě a díky tomu, že jsem mu dokázala odpustit, nepřišly naše děti o tátu. A za to děkuji Evě, která mě naučila podívat se na celou situaci s nadhledem.

Helena


Krásná a úspěšná, ale pořád sama


Dlouho jsem byla sama, i když jsem mladá, v práci úspěšná a dá se říct, že i atraktivní. Tři roky jsem nemohla potkat partnera, který by za to stál. Až na terapiích Psychologie zázraků mi došlo, že jednám podle vzorců, které jsou špatně a že vlastně sama sobě házím klacky pod nohy a proč nejsem šťastná. Vzalo to nečekané obrátky. Už v průběhu sezení jsem se seznámila s velice zajímavým mužem a dnes slavíme první rok společného života a jsem zasnoubená

Iva Horáková


Podvod a partnerská zrada


Hrozilo mi, že zůstanu už navždycky naštvaný a bolavý. Moje přítelkyně mě podvedla s mým nejlepším kamarádem a společníkem ve firmě, a oba pak naší firmu vytunelovali. Ale použiji oblíbené rčení paní Evy- I na hnoji můžou znovu rozkvést růže. A rozkvetly i u mě. Dokázal jsem to všechno překonat a dneska vidím, že to, co jsem považoval za velkou životní prohru, bylo vlastně štěstí. Mám nový život s novou přítelkyní a jsem spokojený jako nikdy předtím.

Radek


Zničující vztahy s okolím


Procházela jsem obdobím, kdy mi připadalo, že všechno v mém životě je prostě špatně. Zničující vztahy s rodinou, práce, která mě nebavila a hlavně partner, který mě urážel a nevážil si mě. Nikdy dřív bych nevěřila, jak moc se může ve vašem životě změnit a jak úplně jinak na vás začnou reagovat lidé ve vašem okolí, když změníte své myšlení. Psychologie zázraků má dobrý název- je to vážně zázrak!

Ivana S.